Prism4.ai
Категорії

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН"

ЄДРПОУ
41575464
Стан
зареєстровано
Форма
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Зареєстровано
7 вересня 2017 р.
Статутний капітал
3 000 грн

Джерело: запис у Єдиному державному реєстрі · усі згадки коду

Фінансова звітність

За звітами до Держстату, тис. грн; результат і дохід — за період, решта — на його кінець.

ПеріодЧистий дохідЧистий прибуток (збиток)АктивиВласний капіталПоточні зобов'язанняГрошіЗвіти
I півріччя 2026 року40 123,6721,412 354,18 509,33 844,81 400,9
I квартал 2026 року18 514,8227,910 464,28 015,82 448,4740,2
2025 рік193 857,11 423,412 340,47 787,94 552,5555,6
9 місяців 2023 року53 824,7659,66 904,74 480,32 424,4876,8
2022 рік51 127,8792,18 425,53 820,44 605,1729,4
I квартал 2022 року9 954,2138,57 559,43 166,84 392,6340,9

Особи

ОсобаРольЧастка
Кутовий Вячеслав Григорович
Таке саме ім'я в записах ще 16 компаній; це може бути інша людина.
Кінцевий бенефіціарний власникнепрямий вплив
Гржелінська Галина Михайлівна
Таке саме ім'я в записах ще 2 компаній; це може бути інша людина.
Керівник або підписант
керівник

Пов'язані компанії

КомпаніяЗв'язокЧастка
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСКО"
ЄДРПОУ 19423588 · зареєстровано
Засновник (учасник)3 000 грн
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРНАФТА"
ЄДРПОУ 32224984 · зареєстровано
Компанія, засновником якої вона є1 075 767 грн

Судові рішення

Рішень, у тексті яких є цей код, не знайдено.

Згадки в наборах даних

Фінансова звітність підприємств (квартальна)4 записи

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН" — Фінансова звітність малого підприємства, I півріччя 2026 року
    Код за ЄДРПОУ
    41575464
  2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН" — Фінансова звітність малого підприємства, 9 місяців 2023 року
    Код за ЄДРПОУ
    41575464
  3. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН" — Фінансова звітність малого підприємства, I квартал 2026 року
    Код за ЄДРПОУ
    41575464
Усі збіги в цьому наборі →

Фінансова звітність підприємств (річна)3 записи

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН" — Фінансова звітність малого підприємства, 2022 рік
    Код за ЄДРПОУ
    41575464
  2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН" — Фінансова звітність малого підприємства, 2025 рік
    Код за ЄДРПОУ
    41575464
  3. 41575464
    TIN
    41575464

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань3 записи

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРНАФТА"
    FOUNDERS › FOUNDER › 3
    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН"; 41575464; резиденство: Україна; розмір частки - 1075767,00 грн.
  2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН"
    EDRPOU
    41575464
  3. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-МЕТАН"
    EDRPOU
    41575464

Фінансова звітність (звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), подані як додаток до звітної (звітної нової) податкової звітності за річний податковий (звітний) період відповідно до пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України1 запис

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕКО-МЕТАН"
    tin
    41575464