Prism4.ai
Категорії

СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ"

ЄДРПОУ
22453067
Стан
зареєстровано
Форма
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
Зареєстровано
21 травня 1998 р.
Статутний капітал
600 000 грн

Джерело: запис у Єдиному державному реєстрі · усі згадки коду

Фінансова звітність

За звітами до Держстату, тис. грн; результат і дохід — за період, решта — на його кінець.

ПеріодЧистий дохідЧистий прибуток (збиток)АктивиВласний капіталПоточні зобов'язанняГрошіЗвіти
I півріччя 2026 року24 758,6996,8138 813,951 219,935 863,8380,5
I квартал 2026 року12 0433 838,7123 052,654 061,825 504,9181,7
2025 рік76 802,814 573,7100 775,350 223,132 833,7321,5
9 місяців 2023 року21 990,64 033,153 723,729 580,224 143,520,8
2022 рік21 797,92 25038 559,725 547,113 012,61 053
I квартал 2022 року2 602,9-1 053,530 429,722 243,68 186,13

Особи

ОсобаРольЧастка
ПУГА АНТОНІНА ІВАНІВНА
Таке саме ім'я в записах ще 1 компанії; це може бути інша людина.
Кінцевий бенефіціарний власник33%, прямий вплив
РАТУШНЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Таке саме ім'я в записах ще 4 компаній; це може бути інша людина.
Кінцевий бенефіціарний власник33%, прямий вплив
ПУГА АНТОНІНА ІВАНІВНА
Таке саме ім'я в записах ще 1 компанії; це може бути інша людина.
Засновник (учасник)198 000 грн
РАТУШНЕНКО МАРІЯ ВАСИЛІВНА
Таке саме ім'я в записах ще 1 компанії; це може бути інша людина.
Засновник (учасник)102 000 грн
РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧЗасновник (учасник)102 000 грн
РАТУШНЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Таке саме ім'я в записах ще 4 компаній; це може бути інша людина.
Засновник (учасник)198 000 грн
РАТУШНЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Таке саме ім'я в записах ще 4 компаній; це може бути інша людина.
Керівник або підписант
представник

Пов'язані компанії

КомпаніяЗв'язокЧастка
ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ "ВОДА ЖИТТЯ"
ЄДРПОУ 45074224 · зареєстровано
Компанія, засновником якої вона є

Судові рішення

Рішень, у тексті яких є цей код, не знайдено.

Згадки в наборах даних

Реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами57 записів

  1. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ""
    cli_okpo
    22453067
  2. "СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ"
    cli_okpo
    22453067
  3. "СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ"
    cli_okpo
    22453067
Усі збіги в цьому наборі →

Фінансова звітність підприємств (річна)6 записів

  1. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ" — Фінансова звітність малого підприємства, 2025 рік
    Код за ЄДРПОУ
    22453067
  2. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ" — Фінансова звітність малого підприємства, 2022 рік
    Код за ЄДРПОУ
    22453067
  3. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ" — Фінансова звітність малого підприємства, 2022 рік
    Код за ЄДРПОУ
    22453067
Усі збіги в цьому наборі →

Фінансова звітність підприємств (квартальна)4 записи

  1. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ" — Фінансова звітність малого підприємства, I півріччя 2026 року
    Код за ЄДРПОУ
    22453067
  2. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ" — Фінансова звітність малого підприємства, 9 місяців 2023 року
    Код за ЄДРПОУ
    22453067
  3. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ" — Фінансова звітність малого підприємства, I квартал 2026 року
    Код за ЄДРПОУ
    22453067
Усі збіги в цьому наборі →

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань4 записи

  1. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ"
    EDRPOU
    22453067
  2. ОРГАНІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ "ВОДА ЖИТТЯ"
    FOUNDERS › FOUNDER › 1
    СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ"; 22453067; резиденство: Україна
  3. СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "РАТУШНЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ"
    EDRPOU
    22453067
Усі збіги в цьому наборі →